Vítáme vás na nových webových stránkách SDH Lipence

Zbrojnice Po delší odmlce opět otevíráme naše webové stránky, na kterých bychom rádi informovali nejen naše členy, ale i širokou veřejnost o činnosti naší organizace.
V rubrikách, které nabízíme, se budeme snažit podávat co nejaktuálnější informace.
Ti, kteří se zajímají i o historii, se mohou dočíst v příslušné rubrice o hasičině v Lipencích za prvních 100 let. Dozvíte se zde i o naší zásahové jednotce, technice, prohlédnete si fotografie z akcí a v neposlední řadě i vše o našich mladých hasičích. Budeme rádi za vaše připomínky, které nám budete moci na těchto stránkách posílat.
V současné době má náš sbor 78 mužů, 35 žen, 8 dorostenců a 25 dětí.
Naším hlavním úkolem je chránit životy a majetek našich spoluobčanů při živelných pohromách (požáry, povodně, likvidace polomů).
Z další činnosti jsou to účasti na různých hasičských soutěžích dospělých, dorostu i dětí.
Velkým dílem se podílíme i na kulturním dění v naší obci. Oblíbené jsou již tradiční Masopusty, které pořádáme od 80tých let minulého století, oslavy MDD, pořádání tanečních zábav, soutěží.
Držte nám palce, aby se nám naše předsevzetí povedlo naplnit.