Proběhl Dětský den

V sobotu  2.6.2012 jsme oslavili s  lipeneckými dětmi  MDD.  Celkem jsme připravili 10 stanovišť, na kterých děti chodily na chůdách, hrály piškvorky, skákaly na míčích, chytaly rybičky, trénovaly paměť a malovaly, běhaly slalom, ukázaly svoji dovednost se zavázanýma očima. Sokolové děti prověřili v dovednostech s míčem na branku, házení na cíl. Za každý splněný úkol dostaly odměnu a nakonec ještě párek v rohlíku, limonádu a melouna. Mimo hodnocené úkoly si mohly vyzkoušet džberovky, kde proudem srážely figurky, což je  vždy velkým lákadlem nebo se posadit do hasičského auta.

Na akci se finančně společně s naším sborem podíleli Sokolové a Obecný úřad. Svým sponzorským darem ve formě ovoce nám přispěla  firma HORTIM , za což jí patří velký dík. Celkem přišlo soutěžit 185  dětí a věříme, že se všechny dobře pobavily.